טיולים מאורגנים בהתאמה אישית
על המדף
טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בארמניה
1-9 בנובמבר, 2016
טיול לודג'ים בנמיביה - 15 יום
15-29 ביוני, 2017
מסע קמפינג בנמיביה - 17 יום
13-29 ביולי, 2017
צור קשר
מלא את שדות הטקסט
אנא הקלידו את התווים המוצגים:
רענן

טיול קלאסי לגאורגיה ולארמניה

 יום 1- הגעה ל Tbilisi

 הגעה בטיסה לבירת גאורגיה (גרוזיה), טביליסי ( העברה ללינה במלון בעיר.

 
יום 2 – Tbilisi Gudauri
הבוקר נצא לחקור את אתריה של עיר הבירה הגיאורגית. נבקר בבריכות הגפרית הטבעיות העתיקות, שעל שמן כונתה העיר Tbilisi (מים חמים) . נמשיך לביקור בכנסיות האורתודוקסיות והארמניות שבעיר: כנסיית Narikala St. Nikolas, המעוטרת בציורי קיר תנכיים ושוכנת לצד מבצרNarikala  מהמאה ה 4, הצופה על העיר, ובכנסייה העתיקה ביותר בעיר   .Anchiskhatנבקר בבית הכנסת האלגנטי ובמסגד התורכי השוכנים זה לצד זה, בסובלנות התרבותית האופיינית למקום ובקתדרלה הגדולה ביותר שמצויה בקווקז - Tbilisi Sameba. נמשיך לביקור בכנסיית Metekhi השוכנת על צוק הצופה אל נהר Mtkvari. ארמון Darejani הצבעוני שוכן גם הוא על  אותו הצוק, כמו קן ציפורים. במרכז העיר נבקר באטרקציות מרכזיות כמו משכן האופרה והבלט, הפרלמנט, תיאטרון רוסטאוולי, גלריות לאמנות ובתי קפה בהם שורה אווירה מקומית מיוחדת. אחה"צ נעלה בכביש הראשי הצבאי הידוע (המוביל לגבול עם רוסיה) ונגיע לעיירת הסקי Gudauri. בדרך נבקר במבנה הארכיטקטוני מהמאה ה 17 Ananuri, בכנסיות ובמבצר הצופים אל עבר מאגר המים Zhinvali. הנסיעה שופעת כולה בנופים של הרי הקווקז. ארוחת ערב ולינה במלון ב Gudauri.
 
יום 3 - Gudauri – Kazbegi – Gudauri
לאחר ארוחת הבוקר ניסע בדרך המרהיבה מ  Gudauriלאורך נהר Tergi ועד ל Kazbegi, העיר המרכזית באזור.
בדרך נעבור בטירת Ananuri ובמאגר המים Jinvali היפהפה. נהלך דרך העמקים היפים (1.5 ק"מ) עד לכנסיית השילוש הקדוש  Gergetiהממוקמת בגובה של 2,170 מ'. אם מזג האוויר יאפשר זאת, נוכל להבחין בקרחונים הגבוהים בקווקז בהר Kazbegi (בגובה 5,047 מ'). נלך בחזרה לעיירה, ניסע לערוץ Dariali ונשוב בחזרה ל Gudauri  
* הנסיעה ל Dariali / לכנסיית השילוש הקדוש תתבצע ברכבי 4X4 .
  
יום 4 - Tbilisi – Mtskheta – Gori – Bakuriani
נסיעה ל Mtskheta – הבירה העתיקה של הממלכה הגיאורגית מהמאה ה 3 לפנה"ס ועד למאה ה 5 אחרי הספירה ואתר מורשת של UNESCO. נבקר במנזר Jvari מהמאה ה 6, בקתדרלת Svetitskhoveli מהמאה ה 11 ולאחר מכן נמשיך ל Gori העיר שנוסדה ע"י אחד ממלכי גאורגיה, דוד הבנאי. נבקר במוזיאון ג'וזף סטאלין וב Uplistsikhe "מצודת האדון" – עיר מסולעת ועתיקה במזרח שנבנתה על הגדה הסלעית הגבוהה של נהר Mtkvari ומכילה מבנים מהמאה ה 2 לפני הספירה ועד לימי הביניים וידועה במגוון סגנונות חיתוכי האבנים. בסיום היום ניסע לאתר סקי נוסף Bakuriani לארוחת ערב וללינה.
 
יום 5 - Bakuriani – Tabatskuri – Bakuriani
הבוקר ניסע לאגם Tabatskuri הנמצא בשמורת טבע מרהיבה הצופה על צפון הרמה הוולקנית Javakheti בדרום גאורגיה. השמורה מכילה אגמים גדולים ועמוקים הנמצאים למרגלות האלפים. נאכל צהריים על האש סמוך לאגם ונבקר בעיירת דייגים קטנה שבאזור. נשוב ל Bakuriani ללינה וארוחת ערב.
 
יום 6 - Bakuriani – Vardzia – Bavra border – Giumri
הבוקר ניסע ל   Vardzia- מתחם מסולע בצדו השמאלי של נהר Mtkvari  מהמאה ה 12, שיועד לשמש כמבצר בתקופת המלך גיאורגי ה - 3 והמלכה תמר. המקום הפך למנזר מבוצר והיה לו תפקיד רוחני, פוליטי, תרבותי וחינוכי מרכזי בחיי היומיום בממלכה. במתחם מצויה כנסיית הקבלה המעוטרת בציורי קיר. בדרך נבקר בטירת Khertvisi מהמאה ה - 9. לאחר מכן  ניסע אל מעבר הגבול עם ארמניה, נחצה את הגבול ונמשיך לעיר  Gyumri,  השנייה בגודלה בארמניה, לסיור באתריה. לינה וארוחת ערב בעיר.
 
יום 7 - Giumri – Amberd – Saghmossavank – Yerevan
הבוקר נצא אל עבר מצודת Amberd מהמאה ה 9, הסמוכה לכפר Byurakan המצוי במעלה הר -  Aragats בגובה 2,300 מ'. המצודה נמצאת על כיף סלעי ליד נהרות  Amberd ו  Arkhash. נבקר במנזר עוצר נשימה מתקופת ימי הביניים Saghmossavank המצוי בקניון העמוק Ashtarak. Sgmossamvank ותרגום שמו הוא "מנזר התהילים". אחה"צ נמשיך אל הבירה Yerevan. העיר ירוואן מפתיעה אותנו בחיות שלה. עיר שהיתה שנים רבות תחת האפרוריות הסובייטית קיבלה עם העצמאות של ארמניה דחיפה אדירה קדימה. הרבה מאוד כסף של ארמנים החיים בארה"ב זורם לעיר והיא מתפתחת בצורה מעוררת השתאות. פארקים, שכיות חמדה אמנותיות, שדרות רחבות, חנויות, מסעדות ומועדונים, בתי קפה ועוד, כל מה שנחוץ לכרך מתפתח ושוקק. 
  
יום 8 - Yerevan tour – Garni – Geghart – Yerevan
נעזוב את ירוואן וניסע ליום טיול המשלב היסטוריה וטבע. מתחיל בביקור במקדש Garni הציורי מהתקופה ההלניסטית, אשר שימש כמשכן קיץ למלך לאחר הכרזת הנצרות בארמניה. נקשיב לקונצרט ווקאלי באקוסטיקה הנפלאה של המבנה המרשים. אם מזג האוויר יאפשר, נהלך בערוץ נהר  .Azat נגיע למנזר Geghard אתר שימור של UNESCO, החצוב בחלקו בתוך ההר. לא נצליח להימנע ממפגש עם נשים כפריות המוכרות את ככרות הלחם האופייניים לארמניה בתוספת מעדנים שהן מכינות בבית. לארוחת צהריים נתארח בבית בכפר מקומי. בעל הבית ידליק עבורנו מנגל אימתני, יאסוף ירקות ועשבים מהגינה ויפנק אותנו כהוגן. אחה"צ נשוב ל Yerevan ואם נספיק נבקר במוזיאון ההיסטוריה הארמנית,  בו נראה פריטים חשובים מימי האבן ומימי הביניים. ארוחת ערב ולינה ב Yerevan.
 
יום 9 – Yerevan – Khor Virap – Noravank – Yeghegis – Noraduz – Sevan 
נבקר במנזר Khor-Virap הממוקם בעמק האררט אל מול ההר התנכי, בו עגנה תיבת נוח. נמשיך צפונה למנזר Noravank מרכז דתי ותרבותי מהמאה ה 12  ונבקר בבית הקברות העתיק Noraduz . נמשיך בנסיעה לאגם Sevan ללינה וארוחת ערב.
 
יום 10 - Sevan – Dilijan – Hagartsin – Hagpat – Dzoraget
70 ק"מ מצפון ל Yerevan נמצא אגם Sevan – האגם האלפיני הגדול בעולם. האגם הענק המכסה 5% משטחה של ארמניה ומצוי בגובה של 2,000 מ'. לאחר ביקור בכנסיה יפה הצופה אל האגם,  נמשיך לעיר הנופש Dilijan. הנוף משתנה ואנו מוצאים עצמנו בארץ של יערות ומים זורמים. נהלך באתר משוחזר בו מוזיאון, מלון ומסעדה אשר נבנה על ידי ארמני עשיר בן המקום.  נבקר במנזר Haghartsin ונמשיך למחוז לורי לביקור במנזר Haghpat המיוחד מימי הביניים, אתר שימור של UNESCO. ניסע ל Dzoraget ללינה וארוחת ערב.
 
יום 11 - Dzoraget – Sadakhlo Border – Tbilisi
הבוקר ניסע לגבול Sadakhlo נחצה בחזרה לגאורגיה (גרוזיה) וניסע לטביליסי. נבלה את היום בקניות ונאכל ארוחת צהריים אחרונה לפני הטיסה הביתה במסעדה מקומית נפלאה. כטוב ליבנו ביין ניסע לפנות ערב לשדה התעופה ונחזור חזרה בטיסה לישראל.
 
לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר צרו קשרsands@sands.co.il  
 
המחיר כולל:                                                                                                       
·        טיסה בינלאומית תל אביב – טביליסי –  תל אביב.
·        לינה בבתי מלון ברמת 4 כוכבים.     
·        כלכלה מלאה !!!.
·        תחבורה: אוטובוס תיירים צמוד.
·        סיורים עפ"י התכנית.
·        דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית.
·        הדרכה: מדריך/ה מצוות חולות נודדים ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
·        דמי רישום, מסי נמל והיטל בטחון
·        ויזה לארמניה
·        טיפים לנותני שירות מקומיים
 המחיר אינו כולל:
·        הוצאות בעלות אופי אישי
·        משקאות ואלכוהול.
·        אתרים שאינם כלולים בתוכנית.
·        כביסה, טלפון, בידור, מופעים שאינם מפורטים בתכנית וכד'.
·        ביטוח מטען ובריאות.
·        תוספת לאדם יחיד בחדר.
 
תוקף הדרכון:  חייב להיות לפחות ל-6 חודשים קדימה מיום הכניסה המיועד.
  
תנאי תשלום:
תשלום ראשון מיידי במזומן של דמי הרשמה בסך 30% מעלות הטיול.
תשלום שני ע"ס 50% מעלות הטיול – ישולם עד חודש לפני היציאה לטיול.
תשלום שלישי ע"ס 20% מעלות הטיול – ישולם עד שבוע לפני הנסיעה.
ניתן לשלם  במזומן / המחאה / העברה בנקאית או לחלק ל 2 תשלומים שווים עוקבים בכרטיס אשראי.
      *לתשלום באמצעות כרטיס אשראי תתווסף עמלת סליקה כמפורט: ויזה 1.4% / ישראכרט או אמריקן אקספרס 2.5%
      *התשלום באמצעות העברה בנקאית בהתאם לשער העברות והמחאות מכירה ביום ביצוע ההעברה.
 
 
תנאי ביטול:
  • הודעת ביטול, בכל שלב לאחר ההרשמה תתבצע בהודעה בכתב למשרדנו.
  • מטייל שיבטל את השתתפותו עד 45 יום לפני היציאה יחויב בדמי ביטול בגובה דמי ההרשמה ובנוסף בעלות הכרוכה בביטול הזמנות בטיסות בינלאומיות, אם הוזמנו.
  • במקרה של ביטול במהלך 44 הימים לפני מועד יציאת הטיול ועד 30 ימים לפני היציאה יחויב המטייל בדמי ביטול בשיעור 25%   מעלות הטיול ובנוסף גם בעלות הכרוכה בביטול הזמנות בטיסות בינלאומיות ופנימיות, אם הוזמנו.
  • במקרה של ביטול החל מ- 30 ימים לפני מועד יציאת הטיול ועד 14 יום לפני יציאת הטיול יחויב המטייל בדמי ביטול בשיעור 50% ממלוא מחיר הטיול ובנוסף גם בעלות הכרוכה בביטול הזמנות בטיסות בינלאומיות ופנימיות, אם הוזמנו.
  • במקרה של ביטול בתוך השבועיים שלפני יציאת הטיול עלות הביטול הינה 100% מהתמורה. עם זאת חברתנו תעשה כל שלאל ידה על מנת להפחית את דמי הביטול ככל שניתן.
  • במקרה של ביטול יוחזרו כל הכספים שהמטייל זכאי להשבתם תוך 60 יום מתאריך מסירת הודעת הביטול.
  • במקרה של ביטול השתתפות לאחר ההרשמה, מכל סיבה שהיא, לא יוחזרו דמי ההרשמה.
 מטייל יקר,
המחיר הנקוב לעיל, הכולל מרכיבים שונים כגון טיסות, שירותי קרקע, הדרכה, כניסות לאתרים, מזון וכו', מפורסם על פי נתונים ועלויות הידועים במועד פרסום ההצעה. בתקופה שבין פרסום המחיר ועד הטיול עצמו ייתכנו שינויים הנובעים משינוי בשערי חליפין של מטבע מדינת או מדינות היעד לעומת הדולר של ארה"ב ו/או שינוי במדיניות תמחור של חברות התעופה ו/או הוספת מסים והיטלים שונים ו/או כל שינוי אחר בעלויות הנ"ל אשר יגרום לשינוי בעלות הטיול. במקרה של שינוי כאמור, אנו שומרים לעצמנו הזכות לעדכן את מחיר הטיול וזאת בכל שלב שהוא לפני היציאה לטיול, וזאת גם אם מטייל נרשם לטיול ושילם חלק או מלוא תמורת הטיול. יתכנו שינויים במקומות הלינה ובמסלול בגלל גורמים שאינם תלויים בנו.
 
ביטוח נסיעות - חברתנו ממליצה למטייליה לעשות ביטוח נסיעות במועד ההרשמה לטיול. במקרה של ביטול השתתפותכם/ביטול הטיול, מסיבות המפורטות בפוליסה, תוכלו לדרוש מחברת הביטוח החזר כספים אשר שולמו על ידכם ולא הוחזרו מגורמים בחו"ל/חברות תעופה/כל גורם אחר ששולמו לו כספים על חשבון הטיול.
 
* לחברתנו נתונה הזכות לבטל טיול אם לא יירשמו מספיק מטיילים. מי שיירשם עד למתן הודעת ביטול כאמור כספו יוחזר לו ותנאי הביטול לא יחולו עליו. המטיילים שנרשמים לטיול יודעים כי יש אופציה לחברתנו לבטל הטיול כאמור והם מסכימים לכך מראש ולא תהיינה להם תביעות ו/או טענות נגד חברתנו בגין ביטול כנ"ל.
 
 

 הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:         


 

 

 

4

חולות נודדים חברת טיולים מאורגנים לחו"ל בליווי הדרכה איכותית - מתמחה בהתאמה אישית של טיול מאורגן לחו"ל, תכנון טיולים גיאוגרפיים, הדרכת טיולים בארץ וטיולים מודרכים בחו"ל ברמת ההקפדה הגבוהה ביותר.

טיול לגאורגיהטיול לנמיביה | טיול למרוקו |  טיול לדרום אמריקה | טיול לארמניה | טיול למדגסקר | טיול ליוון

 מפת אתר

 

חולות נודדים כל הזכויות שמורות | A2Z שיווק באינטרנט

 

למעלה