על המדף
טיול ג'יפים בגיאורגיה בהדרכת חן כץ
24 ביוני - 3 ביולי, 2014
טיול עצמאי למשפחות בצפון יוון ופיליון
9 ימים בתאריכים לבחירה.
טיול הרפתקני באי מדגסקר בהדרכת חן כץ
10-24/10/14 נותרו 6 מקומות בלבד!
צור קשר
מלא את שדות הטקסט
אנא הקלידו את התווים המוצגים:
רענן

יוון והאיים

מסע אל המיתולוגיה

יוון הקלאסית - היסטוריה ותרבות 

 

טיול ליוון הינו טיול בארץ הררית ולה 15,000 ק"מ של חופים יפיפיים, שחיה בין האירופאי למזרח תיכוני. בגבול הצפוני של היבשת נמצא את האזור ההררי ואת כפרי הצפחות, בהם נטעם פשטידות חמות, מרק שעועית ויוגורט עם דבש ואגוזי מלך. נמשיך בקניונים אדירים ונחזה בדובים חומים ובמנזרים תלויים במטאורה ובנופי אגמים עוצרי נשימה. את האווירה המקסימה משלימה חקלאות פסטורלית, משלח ידם של אנשי ההר ביוון שגם רועים עדרי כבשים ועזים, החוצים את האחו הירוק של המדבר האלפיני. בחוף הים נפגוש דייגים שמחים, שכל משיכת רשת מהמים מספקת להם סיבה למסיבה. מאכלי הים התלויים על תקרת הטברנות והצ'יפורו השורף את הגרון משלימים את החגיגה של טיול ליוון.

טיול ליוון

בתוך כל אלו משתלבים כחלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים סיפורי המיתולוגיה. בדלפי - האורקל שהיה דברי אפולו עלי אדמות. האקרופוליס שבאתונה, שריד לימי הזוהר של מרכז התרבות האדיר הזה מימי פריקלס. מעברי הטרמופילאי בהם נפל לאונידס הגדול. מצודת אגוסטינה בה הושאר התינוק אדיפוס למות. העיר אולימפיה שבפולופונס, בה נפגשו נציגי כל ערי המדינה לתחרויות ויצרו מנהג תרבותי שרווח עד היום. מפרץ וולוס, בו התחיל המסע של יאסון והארגונאוטים לחיפוש גיזת הזהב. הר האולימפוס, משכן האלים. קנוסוס בכרתים ערש התרבות המתקדמת הראשונה >באירופה התרבות המינואית הנשכחת. רודוס, בה נראה אולמות אבירים מפוארים של מסדר יוחנן הקדוש מימי נושאי הצלב ועוד שלל מקומות ואגדות שמציתים את הדמיון ואת הלב

 

המלצות מטיילים:

"היה מצוין, הארגון 10 הכל תיקתק כמו שעון, הפנסיונים חמודים, נקיים מאד ונוחים ובהם קיבלנו יחס אישי,  מורגש הקשר הטוב שלכם איתם. בכל מקום התקבלנו בחום ואכפתיות.  האזור יפה כל כך ומתאים לטיולים מסוג זה, היה תענוג ללכת כשהכל ירוק, הנופים משגעים !!!! והמדריך - זה כבר נשמע מליצי, אבל הוא פשוט משהו מיוחד !!! אנחנו לא מפסיקים להתפלא על ידיעותיו בכל תחום ונושא, וכישרונו להוביל קבוצה !!! כמו שכבר אמרתי בעבר - "חן כץ - מדריך מומלץ" הקבוצה הייתה מקסימה,  והאווירה נינוחה ונעימה.  מחכים להמשיך ולטייל בטיולים הכל כך מיוחדים ושונים שלכם. שוב תודה ולהתראות בהקדם". (חוה, טיול טרקים בצפון יוון, 25 במאי-2 ביוני, 2011)

 

חולות נודדים חברת טיולים מאורגנים לחו"ל בליווי הדרכה איכותית - מתמחה בהתאמה אישית של טיול מאורגן לחו"ל, תכנון טיולים גיאוגרפיים, הדרכת טיולים בארץ וטיולים מודרכים בחו"ל ברמת ההקפדה הגבוהה ביותר.

טיול לגאורגיהטיול לנמיביה | טיול לירדן | אירועים בארץ ובחו"ל  

 מפת אתר

 

חולות נודדים כל הזכויות שמורות | A2Z שיווק באינטרנט

 

למעלה