על המדף
טיול ג'יפים בגיאורגיה בהדרכת חן כץ
24 ביוני - 3 ביולי, 2014
טיול עצמאי למשפחות בצפון יוון ופיליון
9 ימים בתאריכים לבחירה.
טיול הרפתקני באי מדגסקר בהדרכת חן כץ
10-24/10/14 נותרו 6 מקומות בלבד!
צור קשר
מלא את שדות הטקסט
אנא הקלידו את התווים המוצגים:
רענן

גאורגיה

טיול לגאורגיה (גרוזיה): ארץ הקווקז

טיול לגאורגיה (גרוזיה)

גאורגיה (גרוזיה) היא ארץ של נופים דרמטיים, מהולים במראות שיגרת יומם של הכפריים שלא השתנתה מזה שנים. מעמקי הנהרות הפוריים ועד אל פסגות הקווקז המושלגים, דרך יערות המחט ורחבי העלים, אל המצוקים המבודדים שעל פסגתם מנזר עתיק, אל כפרים מבודדים אשר עליהם מגדלי שמירה, אגמים כחולים בלב פסגות.
 

גאורגיה (גרוזיה) – היסטוריה ומקורות

טיול בגאורגיה יחשוף בפנינו את עמקי הנהרות היורדים מהרי הקווקז אל הים השחור, מקום משכנה של ממלכת קולכיס העתיקה עליה מלך אייטס. ממלכה אשר מהווה את שיאו של סיפורם המיתולוגי של הארגונאוטים במסעם לחיפוש אחר גיזת הזהב. היוונים קראו לבני הארץ הזו "גיאורגים", משמע, עובדי האדמה – אוהבי האדמה. הגיאורגים עצמם לעומת זאת, קוראים לארצם קארטבלבי, ורואים עצמם כצאצאיו של קארטלוס, נין נינו של נח. ממלכה עתיקה נוספת אשר מקורותיה נחשפים למטייל הינה איבריה, יש הטוענים שהשם שונה מעיבריקה, שלמעשה הייתה ממלכה של העבריים מגולי בבל. העניין העצום בארץ של מסורות עתיקות ושבטים אשר בשל בידודם הגיאוגראפי, שימרו שפה ללא כתב אשר נהוגה רק במדרונות הנידחים של הרי הקווקז.
 
גאורגיה (גרוזיה) – חוויה קווקזית
אל הנופים הדרמטים ניתן להוסיף את הסתתות של המבנים העתיקים, פיתוחי האבן הנהדרים אשר פשוט נשפכים מקירות הכנסיות והמנזרים העתיקים, הטעמים הנפלאים של המטבח הגיאורגי מצביעים על הקשר של ארץ הקווקז אל דרך המשי העתיקה, טעמים המשלבים מזרח ומערב. היין מצוין, וישבעו בפניכם הגיאורגים שמשקה זה הומצא בארצם.
 כל אלה, הופכים את גאורגיה (גרוזיה) לארץ אידיאלית לטייל בה, אם ברגל, אם בג'יפ או סתם כך באוטובוס, החוויה הקווקזית מובטחת.

 

טיול ג'יפים בגיאורגיה

הטיול משלב הליכות וביקור באתרים מרכזיים בחבל ארץ מקסים זה, מעיר הבירה טביליסי דרך רכס הרי הקווקז בדרכים הרריות מדהימות, למרגלות קרחונים, לאורך הנהרות ובתוך כפרים עתיקים. הטיול בג'יפים מאפשר לנו להגיע בדרכי עפר גם אל כפרים רחוקים ונידחים הממוקמים בהרי הקווקז. הנסיעה משלבת לעיתים נהיגת שטח אתגרית, וחוויות של טבע פראי ומאתגר והכנסת אורחים לבבית של התושבים המקומיים.

גיאורגיה היא מדינה צעירה עם היסטוריה עתיקה - יופייה הנדיר בשילוב עם תרבות מופלאה, אוכל מיוחד ואהבת האדם מסביב – גורמים לנו להאמין, בדיוק כמו תושביה, כי הם חיים בארץ הטובה בעולם – ארצו של אלוהים. נאכל במסעדות אותנטיות בהן טעמים מיוחדים שמעולם לא זכיתם לטעום (כגון החינקלי – מעדן מקומי), נבקר בשווקים המגלים את סודות המקומיים ובאופן מפתיע, בהם מוכרים  שקטים ואדיבים. 

הטיולים הקרובים בגיאורגיה: 

טיול ג'יפים בגיאורגיה - 10 ימים

24  ביוני - 3 ביולי, 2014 בהדרכת חן כץ

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:         

 

  

 

 

חולות נודדים חברת טיולים מאורגנים לחו"ל בליווי הדרכה איכותית - מתמחה בהתאמה אישית של טיול מאורגן לחו"ל, תכנון טיולים גיאוגרפיים, הדרכת טיולים בארץ וטיולים מודרכים בחו"ל ברמת ההקפדה הגבוהה ביותר.

טיול לגאורגיהטיול לנמיביה | טיול לירדן | אירועים בארץ ובחו"ל  

 מפת אתר

 

חולות נודדים כל הזכויות שמורות | A2Z שיווק באינטרנט

 

למעלה