טיולים מאורגנים בהתאמה אישית
על המדף
טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בארמניה
1-9 בנובמבר, 2016
טיול לודג'ים בנמיביה - 15 יום
15-29 ביוני, 2017
מסע קמפינג בנמיביה - 17 יום
13-29 ביולי, 2017
צור קשר
מלא את שדות הטקסט
אנא הקלידו את התווים המוצגים:
רענן
טיול לגיאורגיה

טיול לגאורגיה (גרוזיה): ארץ הקווקז

טיול מאורגן לגאורגיה

טיול לגאורגיה - מסע בזמן

גאורגיה (גרוזיה) היא ארץ של נופים דרמטיים, מהולים במראות שיגרת יומם של הכפריים שלא השתנתה מזה שנים. מעמקי הנהרות הפוריים ועד פסגות הקווקז המושלגים, דרך יערות המחט ורחבי העלים, אל המצוקים המבודדים שעל פסגתם מנזר עתיק, אל כפרים מבודדים ואגמים כחולים בלב פסגות.

גאורגיה - היסטוריה ומקורות

טיול לגאורגיה חושף בפנינו את עמקי הנהרות היורדים מהרי הקווקז אל הים השחור, מקום משכנה של ממלכת קולכיס העתיקה עליה מלך אייטס, ממלכה אשר מהווה את שיאו של סיפורם המיתולוגי של הארגונאוטים במסעם לחיפוש אחר גיזת הזהב. 

היוונים קראו לבני הארץ הזו "גיאורגים", משמע, עובדי האדמה - אוהבי האדמה. הגיאורגים עצמם לעומת זאת, קוראים לארצם קארטבלבי, ורואים עצמם כצאצאיו של קארטלוס, נין נינו של נח.  ממלכה עתיקה נוספת אשר מקורותיה נחשפים למטייל הינה איבריה, ויש הטוענים שהשם שונה מעיבריקה, שלמעשה הייתה ממלכה של העבריים מגלות בבל. חבל ארץ זה המלא בשבטים עתיקים, מעורר עניין עצום – בידודם הגאוגרפי גרם לשימור מסורות עתיקות ושפה ללא כתב, הנהוגה רק באזור המדרונות הנידחים של הרי הקווקז.

 

טיול לגאורגיה - חוויה קווקזית אותנטית

אל הנופים הדרמטים ניתן להוסיף את אמנות הסיתות באבן של המבנים העתיקים, פיתוחי האבן הנהדרים אשר פשוט נשפכים מקירות הכנסיות והמנזרים העתיקים. החוויה הקולינרית, הינה חלק מהחוייה הקווקזית של טיול בגאורגיה - טעמים נפלאים של המטבח הגאורגי, המשלבים מזרח ומערב, ומצביעים על הקשר ההדוק של ארץ הקווקז אל דרך המשי העתיקה. הגאורגים גאים ביין המצוין והמפורסם שלהם, וישבעו בפניכם שמשקה זה מקורו בארצם.  

כל אלה, הופכים את גאורגיה לארץ אידיאלית לטייל בה, אם ברגל, אם בג'יפ או סתם כך באוטובוס. החוויה הקווקזית האותנטית, מובטחת ללא שום ספק.

טיול ג'יפים בגאורגיה

הטיול ג'יפים שלנו משלב הליכות וביקור באתרים מרכזיים בחבל ארץ מקסים זה, מעיר הבירה טביליסי דרך רכס הרי הקווקז בדרכים הרריות מדהימות, למרגלות קרחונים, לאורך הנהרות ובתוך כפרים עתיקים. הטיול בג'יפים מאפשר לנו להגיע בדרכי עפר גם אל כפרים רחוקים ונידחים הממוקמים בהרי הקווקז.
הנסיעה משלבת לעיתים נהיגת שטח אתגרית, וחוויות של טבע פראי ומאתגר. כחלק מהטיול המאורגן לגאורגיה נחווה את הכנסת האורחים המפורסמת והלבבית של התושבים המקומיים.

במהלך הטיול נאכל במסעדות אותנטיות בהן טעמים מיוחדים שמעולם לא זכיתם לטעום (כגון החינקלי, מעדן מקומי), נבקר בשווקים המגלים את סודות המקומיים ובאופן מפתיע, בהם מוכרים  שקטים ואדיבים. 

גאורגיה היא מדינה צעירה עם היסטוריה עתיקה - יופייה הנדיר בשילוב עם תרבות מופלאה, אוכל מיוחד ואהבת האדם מסביב – גורמים לנו להאמין, בדיוק כמו תושביה, כי הם חיים בארץ הטובה בעולם – ארצו של אלוהים. 

 

הטיולים הקרובים בגיאורגיה:

טיול ג'יפים בגיאורגיה - 7 ימים

תאריכים: 2-8 ביוני, 2016


טיול ג'יפים בגיאורגיה - 11 יום

תאריכים: 4-14 באוגוסט, 2016


טיולים ויוגה בגיאורגיה

תאריכים: 2-8 ביוני, 2016

 

לחצו כאן לצפיה בסרטון מטיול ג'יפים של קבוצת נשים מקסימות בגיאורגיה וארמניה, שנערך בסוף מאי, 2014

 


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:         

 

 

  

 

 

4

חולות נודדים חברת טיולים מאורגנים לחו"ל בליווי הדרכה איכותית - מתמחה בהתאמה אישית של טיול מאורגן לחו"ל, תכנון טיולים גיאוגרפיים, הדרכת טיולים בארץ וטיולים מודרכים בחו"ל ברמת ההקפדה הגבוהה ביותר.

טיול לגאורגיהטיול לנמיביה | טיול למרוקו |  טיול לדרום אמריקה | טיול לארמניה | טיול למדגסקר | טיול ליוון

 מפת אתר

 

חולות נודדים כל הזכויות שמורות | A2Z שיווק באינטרנט

 

למעלה