טיולים מאורגנים בהתאמה אישית
על המדף
טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בארמניה
1-9 בנובמבר, 2016
טיול לודג'ים בנמיביה - 15 יום
15-29 ביוני, 2017
מסע קמפינג בנמיביה - 17 יום
13-29 ביולי, 2017
צור קשר
מלא את שדות הטקסט
אנא הקלידו את התווים המוצגים:
רענן

ירדן

הממלכה שמעבר לנהר

 טיול לירדן - חוויה תרבותית ואסתטית מיוחדת במינה

טיול לירדן יחשוף בפני המבקר אתרים בהם עדיין ניתן לחוש בניחוח סיפורי המקרא המרגשים ביותר - משה בהר נבו, יעקב במעבר יבוק, יפתח בארץ הגלעד - הרים שצופים לעבר נופי ארצנו, אווירה פסטורלית שהזמן כמו עמד בה מלכת, מדבריות, חולות ומצוקים אדירים במדבר הדרומי בוואדי רם ובארץ אדום. ציורי סלע ומעיינות נסתרים בלב המדבר הערבי, שהעין פשוט אינה יודעת שובע מהם. 

טיול לפטרה - בעקבות הנבטים

 טיול לפטרה יגלה בפניכם את לב ממלכת הנבטים, שבסלעיה האדומים עברה אל ארצנו דרך הבשמים,

אשר קישרה בין מזרח ומערב. חצובה באבן חול אדומה, עומדת העיר כמצבת זיכרון נצחית לעם של נוודים שהפכו למעצמה כלכלית וזמן קצר לאחר מכן נמחקו מעל פני האדמה בלי להשאיר שריד גנטי. נסייר ברחובותיה של העיר, במזבחות, מקדשי הקבורה השונים, נעלה אל המקדשים אשר על פסגת המצוקים ונעמוד על היקף הסחר העצום ששלטו בו הנבטים. 

טיול מאורגן לירדן - נופים ואתרים

באדום ובמואב נבקר במצודות נושאי הצלב הנישאות על קו רקיע מדברי, במידבא, עיר הפסיפסים, בה מתנהלת הנצרות כמעט ללא הפרעה מאז היווסדה. בליבה של העיר נמצאת עדיין מפת מידבא המפורסמת, ממפות הארץ הקדומות ביותר. במדבר נמצא גם ארמונות אצילים, בתי אחוזה מפוארים של מתייוונים וערים רומיות שעדיין עומדות על תילן, כאילו רק אתמול ננטשו על ידי יושביהן. נחליהן של אדום ומואב מהווים אתגר להרפתקנים אוהבי לכת ומספקים  ריגושים שלא מהעולם הזה - קניונים אדירים, גנים תלויים של דקל ושיקמה, מפלים וגבים לרוב. 

תכנון הטיול בירדן

אנו תופרים טיולים בהתאמה אישית בירדן, כך שניתן להתאים את סוג המסלול לאופי הקבוצה: טיול גמלים, טיול נחלים, טיול ג'יפים וכדו'.

 נשמח לתכנן עבורכם טיול לקבוצה קטנה או גדולה, למשפחה או כמה משפחות, בפורמט של טיול מאורגן בירדן או כטיול פרטי.

אין ספק שעל ירדן ניתן לומר: קרוב אל העין, קרוב גם אל הלב

 

הטיולים הבאים:

סדנת יוגה בירדן בשילוב טיולים בואדי רם

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:          

 
 

 

 

   

 

                               

 
 המלצות מטיילים:

  "Very recommended, one of the best trips ever, we had a blast, an forgetful trip…"

Thanks from Omri & Boaz (Chumeima Walking tour, March 2010)
 
 "תודה ותודה על טיול מהמם". דבורה, טיול בחומיימה בהדרכת דני אשכרי, מרץ 2010.
 "רציתי להגיד לכם שהטיול היה מדהים, האנשים, הנופים, המדריך, והארגון שלכם. אשמח להמליץ". יפה, טיול בחומיימה בהדרכת דני אשכרי, מרץ 2010.
  
 "הטיול (עם חן) היה מצוין "כרגיל",תודה על הכול. בנוסף, רציתי לציין את הארגון למופת במהלך כל הטיול" ארני, טיול גמלים בירדן בסוכות, אוקטובר 09.
 
 "הטיול לירדן היה חוויה מכל זווית. המסלול, הנוף, האוכל, והמון בזכות הארגון, וההרגשה שאנו בידיים בטוחות. המון תודה, אהוד בן-ש"ך", טיול נחלים בירדן, אוגוסט 09 
 "הטיול אכן היה קסום, חזרנו מלאי רשמים וחוויות הן מהטיול עצמו והן מהחתך האנושי ישראלי של חבורת המטיילים והמארגנים. תודה לכולם על החוויה המיוחדת במינה". פזיה, טיול גמלים בדרום אדום.     
  "תודה רבה על הטיול המאלף והמרתק מכל הבחינות. זו הייתה אחת החוויות המרתקות ביותר שחוויתי, והאמיני לי, טיילתי הרבה עד כה. ממש אין מילים לתאר את התחושה." דרורית ומוטי,  טיול גמלים בדרום אדום.

מצגת תמונות מטיול טרקים בירדן - בהדרכת חן כץ

צילום ועריכה: עמית אשל

לצפיה במצגת לחצו כאן

**********************************************************************

מצגת תמונות מטיול גמלים בירדן - משפחות
 

 

4

חולות נודדים חברת טיולים מאורגנים לחו"ל בליווי הדרכה איכותית - מתמחה בהתאמה אישית של טיול מאורגן לחו"ל, תכנון טיולים גיאוגרפיים, הדרכת טיולים בארץ וטיולים מודרכים בחו"ל ברמת ההקפדה הגבוהה ביותר.

טיול לגאורגיהטיול לנמיביה | טיול למרוקו |  טיול לדרום אמריקה | טיול לארמניה | טיול למדגסקר | טיול ליוון

 מפת אתר

 

חולות נודדים כל הזכויות שמורות | A2Z שיווק באינטרנט

 

למעלה