מי אנחנו

כלל האצבע שלנו הוא שתמיד נבנה את הטיול כך שנרצה להשתתף בו כמטיילים בעצמנו. בלי ציניות. יחד עם הלקוח נבחר יעד, נתווה מסלול, נתכנן ונבנה לוח זמנים הגיוני ורק אז נניח לחול ולאבן, למים ולרוח, לדרך ולסיפור לעשות את השאר.

 • חולות נודדים בע"מ הוקמה על ידי חן כץ וזיו בלאו בשנת 2004. החברה עוסקת בתכנון טיולים מאורגנים למגוון יעדים בחו"ל ובישראל. כמו כן, מתמחה בתפירה אישית של טיולים לנוסע העצמאי, בהתאמה לרצון ולחלום של כל לקוח. רוב לקוחותינו הם לקוחות חוזרים ונאמנים.

  קרא עוד ››

 • חן כץ, מדריך פנומן – המדריך הבכיר של חולות נודדים ואחראי על בניית המסלולים. זיו בלאו – מנכ"ל החברה ובקשר עם הנציגים בחו"ל ועם הלקוחות. מיכל כהן – מנהלת אופרציה שיודעת לעבוד במקביל על מאות פרטים קטנים. במשפט אחד, חן נותן את הרוח, זיו את החומר ומיכל מסייעת לשניהם בכל.

  קרא עוד ››

 • חן וזיו מכירים עוד משירותם בצה"ל. שנים לאחר שחרורם, הצטלבו דרכיהם בשנית וחן החל להדריך בטיולים בישראל שזיו ארגן. בשנת 2001, במקרה, ארגנו חן וזיו טיול לנמיביה. באותו טיול, שהיה מאד מוצלח, עלה הרעיון למסד את העניין ולהקים חברת טיולים גיאוגרפיים.

  קרא עוד ››

 • כי החלטנו לעשות הכל הכי טוב שאפשר. לארגן כל טיול בקפידה, החל מבניית המסלול והתאמתו ללקוח הספציפי ועד לתפעולו ברמות הגבוהות ביותר אליהן ניתן להגיע בכל יעד. כי כלל האצבע שלנו הוא שתמיד נבנה את הטיול כך שנרצה להשתתף בו כמטיילים בעצמנו.

  קרא עוד ››

 

רקע

חולות נודדים בע"מ הוקמה על ידי חן כץ וזיו בלאו בשנת 2004. החברה עוסקת בתכנון טיולים מאורגנים למגוון יעדים בחו"ל ובישראל. כמו כן, מתמחה בתפירה אישית של טיולים לנוסע העצמאי, בהתאמה לרצון ולחלום של כל לקוח.
קהל הלקוחות שלנו בנוי מאנשים שאוהבים לקבל מוצר עשוי היטב ויודעים לדרוש שירות טוב. רוב לקוחותינו הם לקוחות חוזרים ונאמנים. זוגות ויחידים שמצטרפים שוב ושוב לטיולי הרשמה, קבוצות סגורות שמאתגרות אותנו בכל פעם מחדש בתפירת טיול מדויק לפי צרכי הקבוצה ומשפחות שכבר הסתובבו אתנו בחצי עולם.
אנחנו פה כדי לספק את המוצר הכי טוב שניתן ולטפל בלקוחותינו הכי טוב שאפשר.
עם השנים אנו מרחיבים את מגוון היעדים שלנו ועורכים בהם טיולי הכנה מקיפים, מחליטים איך נכון לבנות את המסלולים, לומדים הרבה על היעד ולבסוף מציעים את תכנית הטיול האופטימלית לאותו יעד.
כך התחלנו את הקריירה עם ירדן, קפריסין, יוון, תורכיה ונמיביה ועם השנים הוספנו מגוון יעדים כמו מדגסקר, קוסטה ריקה, אוגנדה, מצרים, קוסטה ריקה, גיאורגיה, פרו, צ'ילה, קורסיקה וסרדיניה, ארמניה וידינו עוד נטויה…

האנשים

חן כץ, מדריך ראשי ושותף

יליד קיבוץ אפיקים ותושב רמת הגולן, בן 51.
מורה דרך מוסמך. ניהל את בית שדה חצבה ובית ספר שדה ב"ש. מדריך טיולים מחונן ובעל ידע עצום בשלל תחומים,  מה שהופך כל טיול מאורגן עימו לחוויה יוצאת דופן ורב חושית. כתב מאמרים רבים, תרגם מאנגלית את "לורנס איש ערב", השתתף בהפקות של סרטים דוקומנטריים על לורנס איש ערב עבור טלעד ועל חיפוש הבאר בו נפגשו יעקב ורחל בחרן, עבור משקיעים פרטיים.
בעל ניסיון רב בהדרכת טיולים במדינות אגן הים התיכון (יוון והאיים, קפריסין, סרדיניה, קורסיקה), קדמת אסיה (תורכיה, ירדן) אפריקה (מצרים, נמיביה, זימבבואה, דרום אפריקה, מדגסקר), דרום אמריקה (פרו וצ'ילה). ניהל סקרים סביבתיים הקשורים לאיכות סביבה והיסטוריה. מרצה בנושאים רבים ומגוונים בפני פורומים שונים (טכניון, מכון וויצמן, קתדרות שונות, מכללות, בתי"ס ועוד). בעל ידע נרחב ומעמיק במגוון תחומים כגון: זואולוגיה, היסטוריה, גיאוגרפיה, מטאורולוגיה, הידרולוגיה ועוד… והכי חשוב, ניחן בתכונה החשובה מכל – היכולת לספר את הסיפור למטיילים באופן מעניין וענייני.

זיו בלאו, מנכ"ל

עורך דין בהשכלתו ואיש ארגון והפקות מזה 20 שנה. אחראי על הצד הלוגיסטי ועל הקשר עם הלקוחות.
לזיו ניסיון עצום בהפקת אירועי שטח מוקפדים, בארגון טיולים לחו"ל לקבוצות, משפחות, קבוצות סגורות ובארגון טיולים ונופשי אינסנטיב לחברות.

מיכל כהן, מנהלת אופרציה

מנהלת את המשרד ביד רמה. מכירה את הלקוחות והנציגים השונים ברחבי הגלובוס, דואגת למתן תשובות ולקשר תמידי ורצוף עם הלקוחות. בקיצור, האשה שבלעדיה אין…

הסיפור שלנו

חן וזיו מכירים עוד משירותם בצה"ל. שנים לאחר שחרורם, הצטלבו דרכיהם בשנית וחן החל להדריך בטיולים בישראל שזיו ארגן. בשנת 2001, במקרה, ארגנו חן וזיו טיול לנמיביה. באותו טיול, שהיה מאד מוצלח, עלה הרעיון למסד את העניין ולהקים חברת טיולים גיאוגרפיים שתדגול בשילוב בין הידע העצום של חן ויכולתו המופלאה להעביר את הידע למטיילים לבין הניסיון העצום של זיו בהפקות אירועי שטח וטיולים בישראל.
בספטמבר 2001, על דיונה יפה בנמיביה, ישבנו 9 חברים והתענגנו על החול הנעים שהתחמם מעט בשמש החורפית. רק יומיים קודם לכן נחתנו בווינדהוק, בירת המדינה המדהימה הזאת וכבר היינו עמוק בתוך הטיול והמראות שלו. הטיול אורגן על ידנו בלית ברירה, לאחר שחברה אליה פנינו סרבה לארגן עבורנו את הטיול בתואנה של חוסר זמן ושל מורכבות רבה של ארגון טיול בנמיביה. אבל אנחנו הרי הבטחנו לחברים טיול. אז קיימנו, וההצלחה היתה ענקית. הטיול היה מדהים ובעודנו מתרפקים על החול הנעים זרק מישהו מהחב'רה את השאלה המתבקשת, מדוע לא למסד את הענין ולהקים חברת טיולים?
הרמנו את הכפפה, לאט אמנם אך ביסודיות – בשנים שלאחר מכן ארגנו מספר לא מבוטל של טיולים מאורגנים ליעדים שונים ובתחילת 2004 יצאה "חולות נודדים" לאוויר העולם, באופן רשמי.

למה אנחנו

כי במשרד יש את זיו ומיכל שתמיד מצויים בפרטים הקטנים, מכירים את הלקוחות אישית ומטפלים בפרטים מהגדול ועד לאחרון הפרטים הקטנים.
כי חן מדריך כבר 30 שנה וזה אומר ניסיון אדיר, אבל מעולם לא ירשה לעצמו לא להתכונן לטיול הבא.
כי המוטו של חן בחיים זה שיום שעובר בלי ללמוד משהו חדש לא נחשב כיום בחיים.
כי זיו לא סומך על איש מלבד עצמו ולכן רוצה לשלוט בכל הפרטים הכי קטנים אשר מהם בנויים טיולים איכותיים, כמו תפריטי הארוחות, שמות נהגי האוטובוסים, סוגי החדרים ועוד…
זיו מגיע לתחום הטיולים לאחר שנים רבות של הפקות אירועים ובעיקר אירועי שטח, מה שבאופן טבעי נטע בו את הרצון להיות מוקפד ומצוי בכל פרט.

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים

נשמח לענות על כל פניה...

הטיולים החמים