הסיפור שלנו

חן וזיו מכירים עוד משירותם בצה"ל. שנים לאחר שחרורם, הצטלבו דרכיהם בשנית וחן החל להדריך בטיולים בישראל שזיו ארגן. בשנת 2001, במקרה, ארגנו חן וזיו טיול לנמיביה. באותו טיול, שהיה מאד מוצלח, עלה הרעיון למסד את העניין ולהקים חברת טיולים גיאוגרפיים שתדגול בשילוב בין הידע העצום של חן ויכולתו המופלאה להעביר את הידע למטיילים לבין הניסיון העצום של זיו בהפקות אירועי שטח וטיולים בישראל.
בספטמבר 2001, על דיונה יפה בנמיביה, ישבנו 9 חברים והתענגנו על החול הנעים שהתחמם מעט בשמש החורפית. רק יומיים קודם לכן נחתנו בווינדהוק, בירת המדינה המדהימה הזאת וכבר היינו עמוק בתוך הטיול והמראות שלו. הטיול אורגן על ידנו בלית ברירה, לאחר שחברה אליה פנינו סרבה לארגן עבורנו את הטיול בתואנה של חוסר זמן ושל מורכבות רבה של ארגון טיול בנמיביה. אבל אנחנו הרי הבטחנו לחברים טיול. אז קיימנו, וההצלחה היתה ענקית. הטיול היה מדהים ובעודנו מתרפקים על החול הנעים זרק מישהו מהחב'רה את השאלה המתבקשת, מדוע לא למסד את הענין ולהקים חברת טיולים?
הרמנו את הכפפה, לאט אמנם אך ביסודיות – בשנים שלאחר מכן ארגנו מספר לא מבוטל של טיולים מאורגנים ליעדים שונים ובתחילת 2004 יצאה "חולות נודדים" לאוויר העולם, באופן רשמי.

נשמח לענות על כל פניה...

הטיולים החמים