טיול משפחות בנמיביה ברכבי 4×4

נמיביה זה דיונות עצומות, עולם חי וצומח יוצא דופן, נופים עוצרי נשימה, בעלי החיים הגדולים של אפריקה וחופי ים נידחים, השבטים הציוריים וטבע שלא נרדם.

טיול ג'יפים המשלב לינות באתרי קמפינג בלב הסוואנה המדברית של נמיביה ובלודג'ים המשתלבים להפליא בנוף. תצפיות הן על חיות המדבר הקיצוני והן על חיות לחופי הים הסוער. טיול בלתי נשכח אל המדבר המרתק בעולם!

פרטי הטיול:

מסלול

יום 1 – ת"א – נחיתה בווינדהוק – התארגנות – לינה במלון בעיר

01:00 – טיסת לילה לאדיס אבבה באתיופיה, טיסת המשך לווינדהוק בירת נמיביה. ננחת בנמיביה בשעה 13:20.
מהשדה תהיה לכם הסעה למשרדי חברת ההשכרה בעיר שם תאספו את הרכב השכור (4×4 Double Cab ) לא לפני שתקבלו הסבר מפורט על הרכב והציוד. עם הרכב אתם מקבלים ערכה מלאה לקמפינג ל- 4 איש (2 אוהלים זוגיים, מזרונים, מצעים, כריות, ציוד בישול, קירור וכלי אוכל). כמו כן  תפגשו היום את הנציגה שלנו בנמיביה שתתדרך אתכם ותמסור לכם מפות וואוצ'רים.
מה שנשאר זה להצטייד לדרך במזון, משקאות וציוד נוסף אם תצטרכו. לאחר סיום הקניות "משוחררים" ללינה במלון Thule  בווינדהוק.
כלכלה: ללא ארוחות (ארוחת ערב מומלץ לאכול במלון או במסעדה הסמוכה לו).

 יום 2 –  אל מדבר נמיב

נצא מווינדהוק בנסיעה דרומה  על כביש אספלט טוב, אל Rehoboth , בסוואנה ירוקה בשולי הקלהרי ולאחר מכן יורדים בדרך כורכר טובה, דרך מעבר Spreetshoogt  אל מדבר נמיב. נמשיך בנסיעה דרך Solitaire אל הקמפינג שלנו, הממוקם ליד שער הכניסה לשמורת נמיב בססריאם.

לינה בקמפינג בשני הלילות הקרובים: Sossus Oasis Camp Site באתר הקמפינג יש מקלחת ושירותים, מחמם מים סולארי, כיור, פינת שטיפת כלים, נקודת חשמל, תאורה וציוד לברביקיו.
כלכלה: בוקר במלון, צהריים וערב עצמית.

יום 3 – בדיונות של Namib Naukluft – שמורת הדיונות הגדולה בעולם

היום קמים מוקדם מאוד !! אנחנו רוצים להיות בין הראשונים בכניסה לשמורה – Sesriem וכדאי להגיע לפני אור ראשון כדי ליהנות מדיונה 45 הבתולית, אחרי לילה של סידור והחלקת החול על ידי הרוח. נחווה טיפוס על דיונות ענקיות ומראות מרשימים ייחודיים של חיתוכי חולות  על ידי הרוחות המשתנות, נופי בראשית, צמחיה וחיים במלחות ואגמים יבשים. ארוחת צהריים פיקניק בשטח בצל עצי שיטה "לחופי" אחד האגמים העתיקים. אחה"צ נצא מהשמורה ונשוב אל הקמפינג שלנו ללילה נוסף.
כלכלה: כל הארוחות בהכנה עצמית.

יום 4 – אל מעברי הקוסייב ומישורי הנמיב הצפוניים  

היום ניסע צפונה דרך Solitaire ומעברי Kuiseb  ו Gahub אל נקודת התצפיתKuiseb   יפה על הנחל שחוסם את התפשטות הדיונות צפונה ומשנה כאן את הנוף.  מכאן נצא אל המישורים הגדולים של החלק הצפוני של שמורת נמיב נאוקלופט. בתוך הנוף רווי עצי השיטה היפים שנטועים להם לאורך הערוצים נראה את בעלי החיים שהסתגלו לחיות במדבר הקיצוני הזה. את  היענים הגומעות מרחקים, ראמים הנחים בצל עצי השיטה וזברות המישורים הנחרדות מרבצן. אם יתמזל מזלנו נראה ג'ירפות אוכלות מצמרת עץ השיטה.  נסיים יום נופי נהדר בקמפינג נידח וסגפני מעט ממש ליד גבעת  Bloedkoppie – גבעת גרניט מרשימה בצבעיה האדומים, במיוחד לאור שקיעה. לינה בקמפינג פשוט, בצל העצים, ללא חשמל, ללא מים ועצי הסקה. שירותים 'בול פגיעה'.
כלכלה: כל הארוחות בהכנה עצמית.

יום 5 – אל עבר חוף האטלנטי – הוולווצ'יה

היום אנחנו מתקדמים לעבר חוף האטלנטי. מזג האויר משתנה, הלחות עולה והטמפרטורה מתמזגת. יש לנו היום הזדמנות ראשונה לראות את צמחי הוולווצ'יה האנדמיים, המגיעים לגילאים של 1,500 שנה!! נעבור באגנו העליון של ערוץ נהר הסוואקופ היבש שנופו מזכיר את פני הירח.  נכנס לנסיעה נופית מרהיבה באזור שנקרא נוף פני ירח. לבסוף, לאחר כמה תצפיות יפות על אזור החוף  נמשיך בנסיעה לאורך חוף האטלנטי לעבר עיירת הנופשSwakopmund  ללינה בחדרים ב Alte Brücke Resort ע"ב BB. ארוחת ערב ניתן ומומלץ לאכול במסעדות בעיירה.
כלכלה: כל הארוחות בהכנה עצמית.

יום 6 – ברכבי 4x4 אל סנדוויץ' הרבור

לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא עם הרכב  שלנו ל- Walfish Bay לטיול ג'יפים, כאן נפגוש בנהג  מקומי עם רכב 4×4 ויחד עמו נצא לנסיעה בחולות ובדיונות אל עבר Sandwich Harbor – ללא ספק אחד הימים היפים בטיול – נראה את הלגונות המוקפות בים של דיונות ואת מגוון הציפורים הדרות באזור, הפלמינגו, השקנאי  ועוד. זהו מקום קסום, בו נפגש המדבר עם הים, מפגש מעצמות בין מדבר נמיב לאוקיאנוס האטלנטי והזרמים הבנגלים הקרים, חופים נידחים ומפגש של החי המדברי וחיות הים. נעצור לפיקניק צהרים בדיונות שיוגש לנו על ידי הנהג הנחמד שלנו. הסיור יסתיים בשעות אחה"צ, אז נשוב ללינה במלון שלנו בעיירה, כמו ביום 5. לינה ע"ב BB
כלכלה: ארוחת בוקר במלון, צהריים בטיול.

יום 7 – שמורת כלבי הים  Cape CrossErongo Mountain

נתחיל את היום בנסיעה צפונה לאורך החוף ושדות החזזיות העצומים, לביקור בשמורת כלבי הים Cape Cross, מקום נחיתתו על החוף של הנווט דיאגו קאו ומקום מושבם של עשרות אלפי כלבי הים התופסים גלים, מזדווגים, מינקים, מתים ונולדים, ממש מול עיני המבקר. בביקור נתקרב עד מרחק נגיעה מהחיות ונראה ברקע את גלי הים המרשימים של הזרם הבנגלי. בהמשך נשוב לעיירת החוף Henties Bay וניסע אל עבר הר Spitzkoppe – שמורה קטנה ומקסימה עם מספר אתרים מעניינים בהם ניתן לראות חריטות סלע של הבושמנים. לאחר מכן נמשיך בנסיעה דרך Usakos אל הלודג' שלנו לשני הלילות הבאים  Ai Aiba Rock Painting Lodge הממוקם סמוך לשמורת הרי Erongo – שמורה טבעית שהינה מתחם של מכתשים וולקניים.
כלכלה: ארוחת בוקר במלון, צהריים בהכנה עצמית, ערב בלודג'.

יום 8 – Erongo Mountain

היום נטייל באזור. בבוקר נבקר במוזיאון המעניין Living San – מוסד לימודי בו המבקרים יכולים לחוות את צורת החיים המסורתית של הבושמנים, הידועים גם בשם ה"סן" SAN – קבוצה של שבטים אפריקאיים השוכנים באזורים רבים באפריקה הדרומית ובעיקר במדבר קלהרי. ניתן יהיה להצטרף ליום טיול הממחיש את החיים בכפר: נצא לסיור ציד וליקוט, נלמד כיצד מדליקים אש, איך למצוא מזון בטבע, להכין כלי נשק, חבלים ותכשיטים, להטיל חנית ולירות בקשת. בהמשך היום, נוכל לטייל בשבילים באזור הלודג' ולחזות בציורי סלע של בושמנים במסגרת טיול מודרך שיוצא מהלודג' (תיאום ותשלום במקום). לינה כמו בלילה הקודם.
כלכלה: ארוחת בוקר בלודג', צהריים בהכנה עצמית, ערב בלודג'.

יום 9 – בדרך לאתושה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל עבר Omaruru ודרך Otjiwarongo ו Otavi אל שמורת אתושה.  שטח השמורה עולה על שיטחה של מדינת ישראל  !! והיא כוללת בתוכה את  מלחת אתושה הענקית שנופה האינסופי הוא אחד מהמאפיינים היחודיים של השמורה הכל כך מרשימה הזו.   בורות המים הרבים הפזורים בשמורה,  מושכים אליהם את הג'ירפות, הפילים, הזברות, הקרנפים, סוגים שונים של אנטילופות, אריות, נמרים, צ'יטות, חזירי יבלות, צוריקטות ועוד המון בעלי חיים ובעלי כנף. הכינו את המצלמות והמשקפות. נסיים את היום במחנה המרכזי של השמורה  Okaukuejo Rest Camp  לכאן נלון בקמפינג. באתר יש חשמל, אזור לברביקיו, מים, מטבח משותף ומקלחות עם מים חמים.
בערב נבלה באטרקציה המרכזית של המחנה, בור המים המוצלח שאליו מגיעים החל מהשקיעה בעלי חיים לרוב. אז קחו איתכם משהו חם והתיישבו לכם כמו בתיאטרון טיול משפחות, עם שאר אורחי המחנה שיושבים כך שעות בשקט מוחלט וצופים במתרחש בבור שממוקם ממש לרגליהם.
כלכלה: ארוחת בוקר בלודג', צהריים וערב בהכנה עצמית

יום 10 – שמורת אתושה  Etosha

יום מלא בשמורה. נקדיש את היום לחלק המרכזי של השמורה. במהלך אחה"צ המאוחרים נגיע ללינה בקמפינג Halali Rest Camp  במיקום שיהווה בסיס מושלם לביקור שלנו בחלק המזרחי של השמורה מחר. גם במחנה הזה יש בור מים נפלא ואתם כבר מנוסים ויודעים בדיוק מה עושים בערב אחרי האוכל. באתר יש חשמל ומים ואזור לברביקיו.
כלכלה: כל הארוחות בהכנה עצמית

יום 11 – שמורת אתושה מזרח  

נצא במגמה מזרחה כאשר אנו מקדישים את היום לחלק המזרחי  והצפון מזרחי של שמורת אתושה – שונה מהחלק המרכזי  אך לא פחות מרתק. נצא לנסיעת ספארי לאורכה הדרומי של המלחה, נבקר בבורות המים, נפגוש ללא ספק בשלל חיות הבר כשנופי הרקע של המלחה העצומה וחורש עצי המופנה מלווים אותנו. לינה בקמפינג ב  Onguma Tamboti Campsite. באתר קיימות נקודות חשמל, מקלחת ושירותים פרטיים.
כלכלה: כל הארוחות בהכנה עצמית

יום 12- Waterberg

הבוקר מתחילים לנסוע במגמה דרומה.  ניסע אל עבר Tsumeb, פה נוכל לבקר במוזיאון המקומי המעניין. נמשיך בנסיעה דרך  Otavi ו Otjiwarongo אל עבר Waterberg Plateau Park –  פארק שבסיסו הוא הר שולחן מרשים. אחה"צ מומלץ לטפס לתצפית על השקיעה מפסגת ההר. הליכה מאתגרת מעט אך שווה את המאמץ. לינה ב Waterberg Rest Camp בשאלטים.
כלכלה: בוקר וצהריים בהכנה עצמית, ערב – במקום מסעדה לשירותכם.

יום 13 – בחזרה לווינדהוק

לאחר ארוחת הבוקר ניסע דרך אוקהנדג'ה ונבקר בשוק אפריקאי. הכפר הינו מרכז בני שבט ההררו, אשר לחמו בעוז נגד הקולוניאלים הגרמנים, בראשית המאה הקודמת ולא פחות משמונים אלף מהם מצאו את מותם בקרבות. מכאן נמשיך ל Guest Farm Düsternbrook, צפונית לווינדהוק. בית החווה המסורתי, הבנוי מאבן טבעית ממוקם על ראש גבעה, ממנה ניתן ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של הסוואנה מסביב ובור המים. נצא לסיור רכוב ומודרך לצפיה בנמרים וצ'יטות, במהלכו ניתן לראות את הטורפים היפים האלה ולצלם תמונות מדהימות. במקום מוצעים גם מסלולי הליכה. לינה בקמפינג. באתר קיימות נקודות חשמל, אזור לנרביקיו, מקלחות ושירותים משותפים.
כלכלה: בוקר בקמפ, צהריים וערב בהכנה עצמית.

יום 14 – נסיעה לווינדהוק – בחזרה הביתה

יוצאים הבוקר חזרה אל ווינדהוק. בהתאם לזמן שלנו, נבקר בשוק אמנים מקומי ובשכונות של הנייטיבס. נשיב את הרכב השכור לחברת ההשכרה בעיר. העברה לשדה התעופה, טיסה חזרה לישראל.
כלכלה: בוקר בהכנה עצמית

מידע כללי לגבי הטיול בנמיביה:

– הטיול מתבצע בנהיגה עצמית ברכב 4×4 . מרבית הנהיגה על שבילי כורכר טובים. יש להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי תקף. שימו לב לתנאי ההשכרה של הרכבים.
– רוב הארוחות  בהכנה עצמית בדרך או באתר הקמפינג בו נישן. את המצרכים נרכוש בתחילת הטיול ולאורכו.
– מזג האוויר קריר עד קר בחצי הראשון של הטיול, נעים עד חם בחצי השני.
– הלינות באתרי קמפינג מסודרים ובלודג'ים  (בשני חדרי דאבל, אלא אם צוין אחרת).
– כל משתתף הנושא דרכון ישראלי, חייב בויזה לנמיביה, משרדנו מטפל בהוצאת הויזה למעוניינים בכך. יש להמציא הדרכון לצורך הטיפול בויזה עד 30 יום לפני היציאה לטיול. הדרכון צריך להיות בתוקף לפחות לעוד חצי שנה ממועד היציאה מהארץ.
– מומלץ לכל משתתף לדאוג לביטוח בריאות הטוב ביותר שניתן לרכוש. ניתן לרכוש הביטוח  דרך משרדנו בתוספת מחיר.
– חיסונים – מומלץ לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד היציאה.
רכבים שכורים: על אחריות המטיילים. יש להשאיר כרטיס אשראי לביטחון עבור הרכב.

תאריך ומחיר

צרו קשר לתכנון טיול בהתאמה אישית

כלול/לא כלול

המחיר כולל:

 • טיסות בינ"ל עם אתיופיאן איירליינס: ת"א-אדיס אבבה-ווינדהוק -אדיס אבבה-ת"א
 • רכב שכור4×4 Double Cab עם מזגן, ללא הגבלת ק"מ  ל- 14 יום, כולל ביטוח חובה + צד ג' + הפחתת השתתפות עצמית (1,500N$), ביטוח עבור 1 נהג ברכב + ביטוח  צמיגים ושבר שמשה קדמית.
 • ציוד קמפינג מלא ברכב (ל- 4 איש): 2 אוהלים, מזרונים, 4 כריות, 4 שקי שינה, 4 מגבות, מנורה, מפת שולחן, מקרר שטח, שולחן +4 כסאות, מערכת כלים ל-4 איש, ציוד בישול, מיכל מים.
 • ציוד ברכב – גלגל רזרבי נוסף, ג'ק, כבל גרירה וציוד חרום נוסף.
 • לינה כמפורט (יכולים להיות שינויים בלודג'ים/בתי מלון).
 • ארוחות כמפורט: 6 ארוחות בוקר (בימים 2,6,7,8,9,13) ו 2 ארוחות ערב (בימים 7,8)
 •  פעילויות כמצוין בתכנית:
 • יום טיול ברכבי 4×4 מקומיים לסנדוויץ' הארבור, כולל ארוחת צהריים (יום 6).
 • סיור מודרך בכפר בושמנים (יום 8)
 • סיור מודרך צ'יטות ונמרים (יום 13)
 • כניסות לאתרים:

Sossusvlei & Sesriem (day 3), Namib Naukluft Park(days 4+5), Cape Cross (day 7), Ethosha National Park (days 9+10+11), Waterberg Plateau Park (day 12)

 • העברה מהשדה לחברת ההשכרה בווינדהוק (יום 1)
 • העברה מחברת ההשכרה בווינדהוק לשדה התעופה (יום 14)
 • מפה של נמיביה עם פירוט המסלול
 • מע"מ ומסים מקומיים

המחיר אינו כולל:

 • הוצאת דרכון
 • הוצאת ויזה לנמיביה
 • דלק
 • קניית מצרכי מזון, וארוחות שאינן מופיעות במפורש ככלולות
 • ביטוח רפואי ומטען
 • הוצאות אישיות – אקסטרות בבתי המלון, קניות, בידור
 • פעילויות שאינן כלולות במפורש בתוכנית
 • משקאות מכל סוג (קלים, אלכוהול, יין)
 • תשלומים באשראי בעת השכרת הרכב: 110$ פיקדון עבור הרכב – ישולם בכרטיס אשראי במקום, 25$ עבור כל נהג נוסף ברכב, 8$ דמי חוזה.
 • 80$ דמי טיפול במקרה של תביעה בעת תאונה או גניבה.
  תוקף הדרכון: חייב להיות לפחות ל-6 חודשים קדימה מיום הכניסה המיועד.

תנאי תשלום וביטול

 תנאי תשלום:

 • תשלום ראשון של בסך השווה ל 30% מהתמורה בעת ההרשמה לטיול. תשלום זה כולל דמי הרשמה בסך 250$ לאדם. במקרה של ביטול השתתפות לאחר ההרשמה, מכל סיבה שהיא, לא יוחזרו דמי ההרשמה.
 • תשלום שני ע"ס 50% מעלות הטיול – ישולם עד 3 חודשים לפני היציאה לטיול.
 • תשלום שלישי ואחרון ע"ס 20% מעלות הטיול – ישולם עד חודש לפני היציאה לטיול .
 • ניתן לשלם בהעברה בנקאית
 • כל תשלום יבוצע בהתאם לשער העברות והמחאות מכירה, ביום ביצוע ההעברה.

 תנאי ביטול:

 • הודעת ביטול, בכל שלב לאחר ההרשמה תתבצע בהודעה בכתב למשרדנו.
 • מטייל שיבטל השתתפותו לא יוחזרו לו דמי ההרשמה (250$). אלו דמי הביטול לתקופה שבין מועד ההרשמה ל- 91 יום לפני תאריך היציאה לטיול ובנוסף בעלות הכרוכה בביטול הזמנות בטיסות בינלאומיות, אם הוזמנו, בהתאם לתנאי הביטול של חברות התעופה.
 • מטייל שיבטל את השתתפותו בטווח שבין 90 עד 61 יום לפני היציאה יחויב בדמי ביטול בגובה 30% ובנוסף בעלות הכרוכה בביטול הזמנות בטיסות בינלאומיות, אם הוזמנו, בהתאם לתנאי הביטול של חברות התעופה.
 • במקרה של ביטול במהלך 60 הימים לפני מועד יציאת הטיול ועד 30 ימים לפני היציאה יחויב המטייל בדמי ביטול בשיעור 50%  מעלות הטיול ובנוסף גם בעלות הכרוכה בביטול הזמנות בטיסות בינלאומיות ופנימיות, אם הוזמנו, בהתאם לתנאי הביטול של חברות התעופה.
 • במקרה של ביטול החל מ- 30 ימים לפני מועד יציאת הטיול ועד 14 יום לפני יציאת הטיול יחויב המטייל בדמי ביטול בשיעור 80% ממלוא מחיר הטיול ובנוסף גם בעלות הכרוכה בביטול הזמנות בטיסות בינלאומיות ופנימיות, אם הוזמנו, בהתאם לתנאי הביטול של חברות התעופה.
 • במקרה של ביטול בתוך השבועיים שלפני יציאת הטיול עלות הביטול הינה 100% מהתמורה. עם זאת חברתנו תעשה כל שלאל ידה על מנת להפחית את דמי הביטול ככל שניתן.
 • במקרה של ביטול יוחזרו כל הכספים שהמטייל זכאי להשבתם עד 60 יום מתאריך מסירת הודעת הביטול.

  הערות:

  ביטוח נסיעות –  חברתנו ממליצה למטייליה לעשות ביטוח נסיעות במועד ההרשמה לטיול. במקרה של ביטול השתתפותכם/ביטול הטיול,  מסיבות המפורטות בפוליסה, תוכלו לדרוש מחברת הביטוח החזר כספים אשר שולמו על ידכם ולא הוחזרו מגורמים בחו"ל/חברות תעופה/כל גורם אחר ששולמו לו כספים על חשבון הטיול.טיסות – המחיר שאנו נותנים מבוסס על מחירים ידועים כעת. שינוי במחיר על ידי חברות התעופה יביא לשינוי במחיר הטיול, לטוב או לרע. חיסונים: יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית או למרפאת מטיילים ולהתייעץ עימם לגבי חיסונים נדרשים. יש להביא איתכם לטיול את פנקס החיסונים. רכבים שכורים – חברתנו מתאמת ומזמינה עבור המטיילים את הרכבים. מי שבפועל אחראי כלפי חברת ההשכרה על הרכב הינו המטייל. לפיכך כל נזק ו/או הוצאה שתגרם לרכב בזמן ההשכרה תמומן במלואה על ידי המטייל. לפיכך יש להמציא כרטיס אשראי לביטחון ולחתום באמצעות נציג של כל רכב על חוזה ההשכרה.
 • תנאים כלליים

גלריית תמונות

 

נשמח לענות על כל פניה...

מידע למטייל - טיול לנמיביה

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים