גאורגיה

טיול לגיאורגיה
חצ'פורי בטיול לגיאורגיה

גאורגיה היא מדינה צעירה עם היסטוריה עתיקה. יופייה הנדיר בשילוב עם תרבות מופלאה, אוכל מיוחד ואהבת האדם מסביב, גורמים לנו להאמין, בדיוק כמו תושביה, כי הם חיים בארץ הטובה בעולם – ארצו של אלוהים.

טיול בגאורגיה – מסע בזמן

גאורגיה ארץ הקווקז – היא ארץ של נופים דרמטיים, מהולים במראות שיגרת יומם של הכפריים שלא השתנתה מזה שנים. טיול לגאורגיה חושף בפנינו את עמקי הנהרות היורדים מהרי הקווקז אל הים השחור, מקום משכנה של ממלכת קולכיס העתיקה אשר מהווה את שיאו של סיפורם המיתולוגי של הארגונאוטים במסעם לחיפוש אחר גיזת הזהב. היוונים קראו לבני הארץ הזו "גיאורגים", משמע, עובדי האדמה – אוהבי האדמה. הגיאורגים עצמם לעומת זאת, קוראים לארצם קארטבלבי, ורואים עצמם כצאצאיו של קארטלוס, נין נינו של נח.  ממלכה עתיקה נוספת אשר מקורותיה נחשפים למטייל הינה איבריה, חבל ארץ זה המלא בשבטים עתיקים, מעורר עניין עצום – בידודם הגאוגרפי גרם לשימור מסורות עתיקות ושפה ללא כתב, הנהוגה רק באזור המדרונות הנידחים של הרי הקווקז.

טיול לגאורגיה – חוויה קווקזית אותנטית

אל הנופים הדרמטיים ניתן להוסיף את אמנות הסיתות באבן של המבנים העתיקים, פיתוחי האבן הנהדרים אשר פשוט נשפכים מקירות הכנסיות והמנזרים העתיקים. החוויה הקולינרית, הינה חלק מהחוויה הקווקזית של טיול לגאורגיה – טעמים נפלאים של המטבח הגיאורגי, המשלבים מזרח ומערב, ומצביעים על הקשר ההדוק של ארץ הקווקז אל דרך המשי העתיקה. הגיאורגים גאים ביין המצוין והמפורסם שלהם, וישבעו בפניכם שמשקה זה מקורו בארצם. כל אלה, הופכים את גאורגיה לארץ אידיאלית לטייל בה, אם ברגל, אם בג'יפ או סתם כך באוטובוס. החוויה הקווקזית האותנטית, מובטחת ללא שום ספק.

טיול ג'יפים בגאורגיה

טיול ג'יפים בגאורגיה משלב הליכות וביקור באתרים מרכזיים בחבל ארץ מקסים זה, מעיר הבירה טביליסי דרך רכס הרי הקווקז בדרכים הרריות מדהימות, למרגלות קרחונים, לאורך הנהרות ובתוך כפרים עתיקים. הטיול בג'יפים מאפשר לנו להגיע בדרכי עפר גם אל כפרים רחוקים ונידחים הממוקמים בהרי הקווקז. הנסיעה משלבת לעיתים נהיגת שטח אתגרית, וחוויות של טבע פראי ומאתגר. כחלק מהטיול המאורגן לגאורגיה נחווה את הכנסת האורחים המפורסמת והלבבית של התושבים המקומיים. במהלך הטיול נאכל במסעדות אותנטיות בהן טעמים מיוחדים (כגון החינקלי, מעדן מקומי), נבקר בשווקים המגלים את סודות המקומיים ובאופן מפתיע, בהם מוכרים שקטים ואדיבים.

הטיולים שלנו לגאורגיה:


 

גלריית תמונות

נשמח לענות על כל פניה...

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים