ירדן

אין ספק שעל ירדן ניתן לומר: קרוב אל העין, קרוב גם אל הלב.

טיול לירדן – חוויה תרבותית מיוחדת במינה

טיול לירדן יחשוף בפני המבקר אתרים בהם עדיין ניתן לחוש בניחוח סיפורי המקרא המרגשים ביותר – משה בהר נבו, יעקב במעבר יבוק, יפתח בארץ הגלעד – הרים שצופים לעבר נופי ארצנו, אווירה פסטורלית שהזמן כמו עמד בה מלכת, מדבריות, חולות ומצוקים אדירים במדבר הדרומי בואדי רם ובארץ אדום וכן ציורי סלע ומעיינות נסתרים בלב המדבר הערבי, שהעין פשוט אינה יודעת שובע מהם.

טיול לפטרה – בעקבות הנבטים

טיול לפטרה יגלה בפניכם את לב ממלכת הנבטים, שבסלעיה האדומים עברה אל ארצנו דרך הבשמים, אשר קישרה בין מזרח ומערב. חצובה באבן חול אדומה, עומדת העיר כמצבת זיכרון נצחית לעם של נוודים שהפכו למעצמה כלכלית וזמן קצר לאחר מכן נמחקו מעל פני האדמה בלי להשאיר שריד גנטי. נסייר ברחובותיה של העיר, במזבחות, מקדשי הקבורה השונים, נעלה אל המקדשים אשר על פסגת המצוקים ונעמוד על היקף הסחר העצום ששלטו בו הנבטים.

טיול לירדן – נופים ואתרים

באדום ובמואב נבקר במצודות נושאי הצלב הנישאות על קו רקיע מדברי ובמידבא, עיר הפסיפסים, בה מתנהלת הנצרות כמעט ללא הפרעה מאז היווסדה. בליבה של העיר נמצאת עדיין מפת מידבא המפורסמת, ממפות הארץ הקדומות ביותר. במדבר נמצא גם ארמונות אצילים, בתי אחוזה מפוארים של מתייוונים וערים רומיות שעדיין עומדות על תילן, כאילו רק אתמול ננטשו על ידי יושביהן. נחליהן של אדום ומואב מהווים אתגר להרפתקנים אוהבי לכת ומספקים  ריגושים שלא מהעולם הזה – קניונים אדירים, גנים תלויים של דקל ושיקמה, מפלים וגבים לרוב.

תכנון טיולים בירדן

אנו תופרים טיולים בהתאמה אישית בירדן, כך שניתן להתאים את סוג המסלול לאופי הקבוצה: טיול גמלים, טיול נחלים, טיול ג'יפים וכדו'. נשמח לתכנן עבורכם טיול לקבוצה קטנה או גדולה, למשפחה או כמה משפחות, בפורמט של טיול מאורגן בירדן או כטיול פרטי.

הטיולים שלנו לירדן:


 

גלריית תמונות

נשמח לענות על כל פניה...

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים