קוסטה ריקה

ארץ של יערות גשם, נהרות גועשים, בעלי חיים לרוב, חוות פרפרים, הרי געש פעילים וטבע שלא נרדם – גן עדן עלי אדמות.

טיול בקוסטה ריקה

טיול לקוסטה ריקה הוא מסע אל השלווה, אל ארץ שאין לה צבא ומשום כך גם לא לה יהיו אנדרטאות ופסלי גיבורים. חשיבותה ההיסטורית היא ששימשה כגשר בין תרבויות צפון-אמריקה ומקסיקו מצפון, לתרבויות הרי האנדים בדרום. כאשר עגנה אונייתו של כריסטופר קולומבוס בחופי קוסטה ריקה ב-1,502 היו באזור 19 שבטים ורבים מהם ניתן עדיין לראות משוטטים במדינה. למרות שהספרדים כינו אותה קוסטה ריקה, כלומר החוף העשיר, הייתה המדינה הזו מהעניות ביותר מבין הקולוניות הספרדיות וכמעט שלא נמצא בה זהב. להבדיל מהמדינות השכנות, כבר בשלב מוקדם ביותר התייצבה קוסטה ריקה מבחינה שלטונית והפכה לאי של שפיות בלב אזור סוער של מהפיכות פוליטיות. כיום, כל אלו הביאו לכך שהמטייל במדינה חש תחושת שלווה וביטחון, דבר שתורם רבות להנאה מהטיול.

למי מתאים טיול בקוסטה ריקה

לגולשי גלים, צפרים, חובבי טרקים ומטפסי הרים, שוחרי טבע הרוצים להפנות גבם לציוויליזציה או סתם להסתלבט על החוף. קוסטה ריקה מקדמת מאד את עניין שמורות הטבע שלה ויותר מ-15% משטחה כבר הוכרזו כשמורות. בשמורות אלה ניתן לטפס ללועות פעילים של הרי געש, לבקר בחוות פרפרים וצופיות, לראות צבי ים ענקיים מטילים את ביציהם על חופי החול של הים הקאריבי, לפגוש ביגוארים בג'ונגלים של דרום המדינה, לצלול עם כרישים בחופי האוקיינוס השקט, לפגוש בצפרדעים ארסיות ביערות העננים, אשר בלב המדינה, לבקר במטעי הקפה ולהתמזג באוכלוסיה המקומית התוססת.

טיול לקוסטה ריקה – מסע חוויתי

הטיול שלנו משלב את כל החוויות הללו – שייט בשמורת צבי הים בטורטוגווארו, ביקור לאורך שרשרת הרי הגעש המהווים את עמוד השדרה של המדינה, ביקור בלוע של הר הגעש פואס, בילוי של מספר ימים באזור הסובב את הארנל – הר געש פעיל שניתן לחוות את יופיו תוך שחייה לילית בבריכת אחד מבתי המלון המקסימים הפזורים תחתיו, טיולי לילה ביערות הגשם וריחופי אומגה (קנופי) בין צמרות עצים ביערות העננים של מונטה-וורדה, רכיבה על סוסים, טרקטורונים ואופניים. בדרום המדינה נבקר בשמורת קורקובאדו, נערוך טרקים מופלאים, בהם ניתן יהיה לראות שלל חיות אקזוטיות כמו צפרדעי רנה, נחשים ארסיים, נמלים גוזרות עלים ועצלנים. נפליג אל האיים הקטנים הסמוכים ונאפשר צלילות ושנירקול במקום בו סיכוי מעולה לפגוש בכרישים.
טיולנו לקוסטה ריקה הינו חוויה בלתי נשכחת, המשלבת את תרבות האדם של המדינה והטבע אשר בליבה וחופיה.

הטיולים שלנו לקוסטה ריקה:


 

גלריית תמונות

נשמח לענות על כל פניה...

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים