הודו

יש את העולם, ויש את הודו. דומה לעיתים כי אין קשר בין השניים. ובתוך הודו, יש את ראג'סטן, חבל ארץ מטורף אשר לעיתים נדמה כאילו מתנער מהקשר עם כל דבר הגיוני ומוכר.

טיול להודו – חוויה מיוחדת במינה

ארץ המהרג'ות (ראג'סטן), אשר פרושה על גבול המדבר הפקיסטאני בדרום מערב הודו, הינה ללא ספק האקזוטית ביותר בעולם. התחבורה בראג'סטן כוללת גמלים, חמורים, שוורים סוסים ופילים וכל אלה מתניידים על הכביש, לצד המשאיות והאופנועים. המון אדם ועוני נורא, לצד ארמונות פאר וגנים עצומים של נסיכי העבר, הוא רק אחד מהקונפליקטים המטלטלים את המטיילים במקום, כחלק מטיול מאורגן להודו.

טיול להודו – מראות ונופים

אי אפשר להישאר אדישים נוכח המראות הקיצוניים, אשר נגלים למסיירים בארץ זו. המראות האקזוטיים, שלל צבעים וריחות משכרים, מפעלי בנייה אדירים המעוררים השתאות, לצד סירחון נורא, צרעת, עוני ומסכנות שלא תתואר. כל זה טובל באווירת הפולחן האלילי הקדום, אשר מחלק את אוכלוסיית תושביה של הודו לשכבות יחוס (קאסטות) הנשמרות בקנאות. הטיול מכניס אותנו אל סמטאות דחוסות של ערי המדבר בראג'אסטן, אל המצודות העתיקות, אל ארמונות הפאר, אשר לכמה מהם מגיעים רכובים על פילים. נתפעל מאתרים אסטרונומים אדירים, ממקדשי הקמה סוטרה בקאג'וראו, נשוט על נהר הגנגס ונצפה בפולחן המוות ועוד.
רג'סטאן נראית כמו תלושה מסיפור אגדות, על מבצריה המרשימים והארמונות המפוארים שאין מילים לתארם. ברג'סטאן שזורים כל אלו יחד עם סיפורי אהבה ורומאנים של מהרג'ות שהצנעה יפה להם, בודהיזם, הינדואיזם ואסלאם החיים יחד  עם פנתיאון אלילי עשיר ביותר ולו היסטוריה רבת שנים.

טיול עצמאי להודו

טיול בהתאמה אישית כשמו כן הוא. נתכנן יחד טיול שיקלע בדיוק למה שראיתם בעיני רוחכם ונתפור אותו לפי מידותיכם, ממש כמו חליפה.
בין אם אתם מעוניינים בטיול זוגי, טיול משפחות או טיול מותאם אישית עבור קבוצת חברים – נשמח לתכנן עבורכם טיול שיתאים בדיוק לתאריכים שתבחרו, לרמת הלינה המבוקשת ולמספר האנשים בטיול.

בטוח שלא תישארו אדישים בטיול להודו.

הטיולים שלנו להודו:


 

גלריית תמונות

נשמח לענות על כל פניה...

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים