נמיביה

נמיביה – ארץ גדולה ואנשים בה מעט. על טיול בה ניתן לומר: שילוב מופלא של מראות טבע דרמטיים, שהאדם פשוט לא הצליח עדיין לשנות. וטוב שכך.

נמיביה – מסע במדבר

נמיביה הינה מדינה גדולה וצעירה בחלקה הדרום מערבי של אפריקה. שטחה פי 40 לערך משטח מדינת ישראל, אולם על כל השטח הזה מתגוררים רק כשני מיליון תושבים! אין ספק שבנמיביה האדם הוא בעל חיים נדיר למדי. בטיול נפגוש בקצב האפריקאי המיוחד המשתלב עם נופים פתוחים ומסעירים ונצא במסע מרתק אל המדבר העתיק ביותר בעולם – שילוב נפלא של סוואנות, דיונות ענק, בעלי חיים אקזוטיים ושבטים נידחים המשמרים מסורות עתיקות. גולת הכותרת היא ללא ספק שמורת הדיונות במדבר נמיב, חלקן מיתמרות לגובה 600 מטרים ומחליפות צבעים מדי שעה – מלבן לסגול דרך הצהוב, כתום, זהב ואדום. המתהלך בתוכן נכנס אט-אט לשלווה מרגיעה.

נמיביה – חוויה מופלאה

ארץ הדיונות מסתיימת באופן דרמטי בקו החוף של האוקיינוס האטלנטי הקר ולחופו מאות אלפי כלבי ים במושבות ענק נהנים מדגי אנשובי ומקרל, כשמפעם לפעם מגיח מגלי הענק ועולה על החוף לוויתן בכדי לסעוד את ליבו בכלב ים אומלל. בעלי המזל שבינינו יזכו לראות גם את הפיל המדברי גולש על דיונה ומשאיר אחריו תעלה בעומק שני מטרים. בשמורת אתושה נזכה לחוות את אפריקה הפראית: פילים, אריות, זברות, קרנפים וחיות בר נוספות. בצפון המדינה נודדים שבטי ההימבה, שאנשי המיסיון פסחו עליהם ולכן הם עדיין מנהלים אורח חיים הדומה לזה שניהלו בני אדם בימי ביות בעלי החיים.

היופי של נמיביה

זהו טיול אל אחת המדינות המדהימות והמיוחדות על הכדור שלנו.  הפלא הזה יתגלה לעינינו בימים, כשבלילות נתפנק בלודג'ים מדבריים או באתרי קמפינג – בדיונות, בסוואנות, בין בולדרים ענקיים וליד בורות מים הומים מבעלי חיים.  בלודג'ים נאכל ארוחות ערב אופייניות עם בשר צייד של יענים, אנטילופות ועוד חיות שלצערן נכנסו לכוונת של הציידים המקומיים. בעיירת החוף סווקפמונד נתענג על מאכלי הים הטריים שממש קופצים מהמים אל הצלחת במסעדות שעל חוף האוקיינוס. אין בטיול יום המזכיר את קודמו. הנופים משתנים במהירות.

*צילום ועריכת הסרטון: Quentin Gustot

הטיולים שלנו לנמיביה:


 

גלריית תמונות

נשמח לענות על כל פניה...

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים