מזרח תורכיה

אחת מהמדינות היפות והמגוונות ביותר בעולם. נקודה. עליה נאמר כי משך חיים אחד אינו מספיק כדי להכירה כראוי.

טיול בתורכיה – חוויה של בין מזרח למערב

תורכיה היוותה תמיד גשר יבשתי בין מזרח למערב – דרך המשי, דרך הפרוות ודרך הבשמים, כולן עברו כאן בעבר ומגוון הטעמים, הריחות, המראות, האקלים, פני האנשים והנופים ממשיך להדהים גם היום. קונסטנטינופול / איסטנבול – העיר ששימשה למעשה כבירת העולם במשך כ-1,600 שנים. המסגדים, הכנסיות, השווקים, הגנים הפורחים, הארמונות והסיפורים. אין ספק שזוהי אחת מהערים המעניינות והיפות ביותר בעולם.

טיול במזרח תורכיה

בטיול בתורכיה ניתן למצוא נופים שונים ומגוונים: יערות גשם בהרי הקצ'קאר, מדבריות ונופים הרריים כמותם ניתן למצוא רק בנפאל. תורכיה מציגה לראווה גם את החופים הפוריים של הים השחור, את המזרח הגובל במדינות כמו גרוזיה ארמניה ואירן, את הר אררט המקראי שלמרגלותיו מתפתלת דרך המשי ושלל הארמונות שלאורכה. באזור ואן נמצא הרי געש וכנסיות עתיקות ובמסופוטמיה את ארם נהריים (ארץ אברהם ויעקב), הפרת והחידקל, חרן ואור כשדים. שרידי תרבויות נשכחות בהר נמרוד – ההר נחשב לאחד מפלאי עולם שנוספו על השבעה הקיימים ואונסקו הכריז על המקום כאתר בעל ערך עולמי לשימור.

קפדוקיה

קפדוקיה – ארץ תת קרקעית אשר נחצבה בטוף וולקאני. הרי הטאורוס האדירים וחופי הים התיכון, שילוב נדיר של מזג אוויר מעולה, ניחוחות מזרח תיכוניים, מפרצי טורקיז ואתרים היסטוריים עוצרי נשימה. כאן נלון במלון מערות אותנטי ומיוחד ונבקר במקומות כגון: קאייסרי, אורגופ, נחל אוצ'יסאר, העיר התת קרקעית בקיימאקלי, עמק פסלי האבן, קניון האיחלרה ועוד.

לסיכום: רק אחרי 4 טיולי עומק נתחיל להכיר את הארץ הענקית והיפה הזו.

הטיולים שלנו למזרח תורכיה:


 

גלריית תמונות

נשמח לענות על כל פניה...

הצטרפו לניוזלטר וקבלו עדכונים על טיולינו הבאים